Bergen gruppe

Kommende aktiviteter i Bergen gruppe:

 
Bergen gruppe er lokallaget for alle medlemmer i Hordalandsregionen. Lokallaget skal være et faglig og sosialt samlingspunkt for VVS-bransjen i denne delen av landet, og vi ønsker å bidra til at medlemmene våre får utvidet nettverkene sine, og mulighet til å øke kompetansen sin.
På denne siden finner du en oversikt over de kommende arrangementene våre, og kontaktinfo til styret. Om du ønsker å bli aktiv i lokallaget, eller har forslag til kurstemaer og andre innspill er det bare å ta kontakt med oss!
 
Untitled-1
 
 
 
 
 

Styret i lokallaget

Styreleder
 
Kine Solberg
Sweco AS
Mobil: 948 88 137
 
 
E-post: kineanfindsen.solberg@sweco.no

Styremedlemmer

Anita Topdal, Helse Bergen (Nestleder)
anita.topdal@helse-bergen.no, Mobil: 402 15 786

Frode Vareberg, Hamstad AS
frode.vareberg@hamstad.no, Mobil: 907 79 677

Harald Aakre, Chr. M. Vestrheim AS
harald.aakre@vestrheim.no, Mobil: 906 16 691

Birthe Espeland Steinsøy, Swegon As
birthe.espeland.steinsoy@swegon.no, Mobil: 481 29 718

Hilde Skeie, BaneNor AS
hilde.skeie@banenor.no, Mobil: 951 42 162

Morten Bjelland, Caverion AS
morten.bjelland@caverion.no, Mobil: 948 98 954

Kristoffer Johan Setsaas, Rambøll Norge AS
kristoffer.setsaas@ramboll.no, Mobil: 922 15 523