Hedmark og Oppland gruppe

Kommende aktiviteter i Hedmark og Oppland gruppe:

 
Hedmark og Oppland gruppe er lokallaget for alle medlemmene i disse fylkene. Lokallaget skal være et faglig og sosialt samlingspunkt for VVS-bransjen i denne delen av landet, og vi ønsker å bidra til at medlemmene våre får utvidet nettverkene sine, og mulighet til å øke kompetansen sin. Her finner du en oversikt over de kommende arrangementene våre, og kontaktinfo til styret.

Om du ønsker å bli aktiv i lokallaget, eller har forslag til kurstemaer og andre innspill er det bare å ta kontakt med oss!
 
Untitled-1
 
 
 
 

Styret i lokallaget

664046Styreleder
Ola E. Skrautvol
VVS Miljø AS
Ola.Skrautvol@fagskolen-innlandet.no
Mobil: 900 70 910

Styremedlemmer

Hege Knutsen, Caverion Norge AS
knutsenhege@gmail.com / 916 09 127

Torkild Tørud, Energima AS
torkild@energima.no / 474 63 754

Torstein Heggesten, Eptec Energi AS
torstein@eptec.no / 952 25 460

Steinar Siljehaug, Caverion Norge AS
steinar.siljehaug@caverion.no / 954 56 974

Magnus Storsveen, GK Norge
magnus.storsveen@gk.no / 984 24 275

Roy Peistorpet, Fagskolen Innlandet
roy.peistorpet@gmail.com / 913 78 969