Mo bygruppe

Kommende aktiviteter i Mo bygruppe:

 
Mo bygruppe er lokallaget for alle medlemmer i regionen rundt Mo i Rana. Lokallaget skal være et faglig og sosialt samlingspunkt for VVS-bransjen i dette området, og vi ønsker å bidra til at medlemmene våre får utvidet nettverkene sine, og mulighet til å øke kompetansen sin.

Om du ønsker å bli aktiv i lokallaget, eller har forslag til kurstemaer og andre innspill er det bare å ta kontakt med oss!
Her finner du en oversikt over de kommende arrangementene våre, og kontaktinfo til styret.

Untitled-1
 
 
 
 
 

Styret i lokallaget

Styreleder

Morten Loftfjell
Mobil: 415 69 393
E-post: morten.loftfjell@mip.no

Styremedlemmer

Merete Larsen, Orin
merete.larsen@orin.no / 415 14 240

Adrian Benjamin Olsen, Norconsult AS
Adrian.Benjamin.Olsen@norconsult.com / 976 65 213

Jon Vegard Eriksen, Momek Techtem AS
jon.eriksen@momek.no / 951 96 669

Ragni Storvolleng, Norconsult AS
Ragni.trolie.storvolleng@norconsult.com / 751 29 368

Patrick Solvang (Vara), Haaland VVS AS
patrick.solvang@haaland.nom / 413 76 649