Nordvestlandet gruppe

Kommende aktiviteter i Nordvestlandet gruppe:

 
Nordvestlandet gruppe er lokallaget for alle medlemmer i denne regionen.
Lokallaget skal være et faglig og sosialt samlingspunkt for VVS-bransjen i denne delen av landet, og vi ønsker å bidra til at medlemmene våre får utvidet nettverkene sine, og mulighet til å øke kompetansen sin.

Om du ønsker å bli aktiv i lokallaget, eller har forslag til kurstemaer og andre innspill er det bare å ta kontakt med oss!
Her finner du en oversikt over de kommende arrangementene våre, og kontaktinfo til styret.

 
Untitled-1
 
 
 
 
 

Styret i lokallaget

Styreleder

Knut Arve Tafjord
Tafjord Kraft Varme AS
kat@tafjord.no
Mobil: 911 56 360

Styremedlemmer

Eddie Kalvatn, Energisentrum AS
eddie@energisentrum.no / 918 30 805

Helene Valderhaug Solbak, Norconsult AS
helene.solbak@norconsult.com / 997 11 306

Ole Jonny Rogne, Nordvest Miljø AS
ojrogne@nvm.no / 412 13 901

Steinar Lillebø, Energiråd AS
steinar@energirad.no / 913 41 390

Andreas Knutsen, Rørleggersentralen AS
andreas.knutsen@comfort.as / 982 81 983

Ole Gunnar Lyngstad, Bravida Norge AS
ole.gunnar.lyngstad@bravida.no / 412 32 744