Trøndelag gruppe

Kommende aktiviteter i Trøndelag gruppe:

Trøndelag gruppe er lokallaget for alle medlemmer i trøndelagsregionen. Lokallaget skal være et faglig og sosialt samlingspunkt for VVS-bransjen i denne delen av landet, og vi ønsker å bidra til at medlemmene våre får utvidet nettverkene sine, og mulighet til å øke kompetansen sin.
Om du ønsker å bli aktiv i lokallaget, eller har forslag til kurstemaer og andre innspill er det bare å ta kontakt med oss!
Her finner du en oversikt over de kommende arrangementene våre, og kontaktinfo til styret.
 
Untitled-1
 
 
 
 
 

Styret i lokallaget

Styreleder

Johan Hessedal,
Cowi AS
johd@cowi.com
Mobil: 405 55 725

Styremedlemmer

Anders Ustad, GK Inneklima AS
anders.ustad@gk.no / 481 08 088

Ole Aksel Sivertsen, Enova SF
ole.aksel.sivertsen@enova.no / 976 76 124

Gro Wormdal, Caverion Norge
gro.wormdal@caverion.com / 476 24 406

Roy Harald Johansen, Johnson Coltrols Norway AS
roy.johansen@jci.com / 930 32 497

Jostein Jevard, NTNU / Bravida
jostein_jevard@yahoo.no / 473 32 240

Christian Ruud, Oras
christian.ruud@oras.no / 957 37 149